Pagini

Reprezentanti vanzari Margo Cosmetics

Cerinte

CERINTE REPREZENTANT MARGO COSMETICS: www.my-margocosmetics.blogspot.com

- gasirea potentialilor clienti
- vanzare produse ladys in urma primirii unor brosuri lunare
- livrarea produselor la clienti
- incasare contravaloare
- plata produselor se face rambus la primirea coletului

CERINTE LIDERI MARGO COSMETICS: www.my-margocosmetics.blogspot.com

- dezvoltarea unei echipe
- vanzare produse Margo Cosmetics in urma primirii unor brosuri lunare
- plata produselor se face rambus coletul il primiti gratuit cataloage deasemenea
- primiti bonus de la toate nivelurile retelei dumneavoastra dupa cum urmeaza: nivelul 1 10%, nivelul 2 5%, nivelul 3 2.5%, nivelul 4 1.25%, nivelul 5 - 0.62% etc.

Responsabilitati

- Formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene);
- Colectarea de comenzi de produse , pe baza brosurilor;
- Distribuirea produselor clientilor personali;
CÂSTIGA ACUM VENIT SUPLIMENTAR! www.my-margocosmetics.blogspot.com

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu